Zahradní tvorba

Zahradní tvorba nemusí být vždy spojena s kompletní rekonstrukcí či realizací zahrady jako takové, tedy např. po dokončení výstavby či rekonstrukce domu a následné možnosti více se věnovat právě zahradě. V řadě případů to mohou být různé drobné úpravy již založené zahrady, rekonstrukce jejich menších částí (dvorků, předzahrádek apd.). Tyto menší plochy řeší obvykle majitelé zahrad svépomocí, často postupným sesazováním různě nahodile nakoupených rostlin, které se jim zrovna líbí, ale o kterých toho často mnoho nevědí. Po několika měsících či letech pak obvykle přichází zklamání nad tím, že některé rostliny odumřou, jiné naopak vyrostou do obřích rozměrů a celá plocha příliš utěšeně nevypadá.

 

Naše nabídka je zaměřena zejména na tyto drobnější zahradní realizace, o které obvykle velké firmy nemají zájem. Nabízíme individuální a osobní přístup, více jak 15-letou praxi s pěstováním a použitím zahradních květin, dodání osvědčeného a prověřeného sortimentu zahradních květin.

V jednotlivých kapitolách a fotogaleriích si můžete dovědět více o naší práci a prohlédnout si ukázky námi řešených zahradních realizací.