Dárkové předměty

Mimo nabídku zahradních květin a realizací jsme pro Vás připravili rovněž nabídku dárkových mýdel a koupelových solí s přírodními esenciálními oleji.

 

Glycerínová mýdla jsou jedinečná v tom, že obsahují mimořádně vysoký obsah přírodního glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování, zejména pak při častějším mytí. Glycerínová mýdla jsou však skvělá i pro smíšenou až mastnou pokožku - hojí akné a upravují mastnou pleť, přičemž pokožka je po jejich použití jemná a vláčná.

 

Používání mořské soli je významná součást léčebné disciplíny – talasoterapie = léčba mořem. Mořská sůl se od běžné kamenné soli liší především bohatším obsahem cenných minerálních látek, které jsou pro lidský organizmus životně důležité. Chemické složení mořské vody je velmi podobné složení plazmy v lidské krvi. Při použití koupelové soli se z těla vylučují škodlivé látky a pokožkou jsou přijímány cenné minerální látky, obsažené v soli. Mořská sůl pro svůj vysoký obsah minerálních látek působí blahodárně na zdravé i nemocné.